książki o prawie przyciągania na białym stole
Prawo przyciągania,  Szczęście

Prawo przyciągania – najlepsze książki.

Wiele osób prosiło mnie o zestawienie najlepszych książek o tematyce prawa przyciągania. Przedstawiam Wam zatem moją subiektywną listę. Jeśli znajdziesz na niej lekturę, której jeszcze nie czytałeś – koniecznie to nadrób. Obojętnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z prawem przyciągania, czy masz już jego mechanizm w małym maluszku. Wiesz dlaczego? Bo jak pisałam we wpisie: „Jak mieć więcej energii do życia i wysokie wibracje?”, czytanie tego typu książek sprawia, że zyskujemy poczucie mocy. Zapoznanie się z historiami ludzi, którzy również odkryli i stosują w swoim życiu prawo przyciągania sprawi, że nabierasz więcej pewności. Przekonania, że to wszystko ma rzeczywiście sens. I skoro innym udaje się opanować prawo przyciągania (i stosować je świadomie), to Tobie również się uda. I choćby to miała być 1876826 książka o tej tematyce, to czytaj. Osobiście zawsze po tego typu lekturze czuję przypływ energii, optymizmu i chęci do działania.

Prawo przyciągania w roli głównej, czyli Sekret Rhondy Byrne

książki o prawie przyciągania w bibliotece

Na początku pozycja dość oczywista. Chyba nie tylko ja zaczynałam od Sekretu? 🙂 Nie jest to oczywiście lektura idealna. Można jej wiele zarzucić. Na przykład, że nie wyjaśnia mechanizmu prawa przyciągania w pełni. Po przeczytaniu Sekretu ludzie myślą, że wystarczy, iż o czymś pomyślą i za chwilę przyciągną do siebie wszystko, czego zapragną. Tak jednak nie jest. Nie wystarczy o czymś pomyśleć, trzeba w to całkowicie i bezwarunkowo uwierzyć. Po drugie, tak samo ważnym elementem świadomego przyciągania jak pewność, że otrzymamy to, czego pragniemy, jest odpuszczenie. Musimy nie przywiązywać się do pragnienia. Wręcz nie możemy o nim obsesyjnie myśleć (ciągle afirmować i wizualizować). Bo nic z tego nie wyjdzie. Pozostanie natomiast frustracja, że Sekret to bzdura. Po trzecie najczęściej, aby nasze pragnienie się zmanifestowało, należy w tym celu coś konkretnego zrobić. Nie wystarczy tylko „myśl”. Więcej o mechanizmie prawa przyciągania pisałam w tym wpisie.

Trzeba jednak przyznać Pani Rhondzie, że to właśnie ona rozpromowała prawo przyciągania na dużą skalę. Bez niej wiele osób nigdy by o nim nie usłyszało. Atmosfera zarówno książki, jak i filmu o tym samym tytule jednych odpycha, innych zachęca. Mam na myśli ogromny entuzjazm i pozytywną energię bijącą od ludzi, którzy dzielą się w nich swoim doświadczeniem. Właśnie z tego powodu od czasu do czasu wracam do Sekretu. Warto mieć tą książkę na półce, aby pozytywnie się nastroić 🙂

Jeśli chcesz kupić Sekret najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Prawo przyciągania Joe Vitale

dolar amerykański symbol bogactwa

Jest to jedna z wielu książek Joe Vitale o tematyce prawa przyciągania. Oprócz tego napisał Klucz do Sekretu, Sekret przyciągania pieniędzy, Zero ograniczeń, Przebudź się! i wiele innych. Pan Joe to facet, który występował w filmie Sekret. Niemal w każdej ze swoich książek wspomina o tym, że kiedyś był bezdomny, natomiast obecnie jest milionerem. Rzeczywiście – ciekawa perspektywa, dorobić się tak znacząco 🙂 Vitale dość dobrze i zrozumiale przedstawia mechanizm prawa przyciągania. Jego książki wiele mi dały, choć ostatecznie do wszystkiego musiałam dojść sama (bo na tym to właśnie polega, prawda?). Czytając poszczególne książki tego autora można dostrzec jego rozwój osobisty. Zarówno, jeśli chodzi o opanowanie prawa przyciągania, jak i zrozumienie, że to wszystko ma dużo głębsze dno… Na przykład w Zero ograniczeń Vitale przedstawią hawajską metodę Hoʻoponopono, opartą na radykalnym przebaczeniu. Książka Przebudź się! udowadnia, że bez rozwoju duchowego i zrozumieniu pewnych spraw nasze życie będzie płytkie. Pan Joe przeszedł ogromną metamorfozę. I myślę, że jest to pisane nam wszystkim, którzy poznaliśmy prawo przyciągania. Nie ma innej drogi 🙂

Jeśli chcesz kupić książki Joe Vitale najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Prawo przyciągania i jego twórcy, czyli Proś, a będzie Ci dane Esther i Jerry Hicks

prawo przyciągania modląca się dziewczyna

Esther i Jerry Hicks to małżeństwo, które opisało prawo przyciągania jeszcze przed Rhondą Byrne. Proś, a będzie Ci dane czytałam już bardzo dawno temu, ale pamiętam, że była krokiem milowym w moim rozumieniu prawa przyciągania. Pięknie to wszystko wyjaśnili. Choć początkowo byłam trochę nieufna co do ich książek. Hicksowie zasłynęli ze swoich wykładów, podczas których dzielili się z publicznością przekazami, które odbiera Esther. Podczas głębokiej medytacji łączy się ona z niematerialnym bytem o nazwie Abraham, który przekazuje jej wiedzę na temat funkcjonowania i celu rasy ludzkiej na ziemi. I przekazał jej także wiedzę o prawie przyciągania. Wydawało mi się to podejrzane. 🙂 Ale nawet jeśli nie wierzysz w tego typu przekazy, to nie ma to większego znaczenia. Ważne jest to, że książka ciekawie wyjaśnia mechanizm prawa przyciągania.

Jeśli chcesz kupić Proś, a będzie Ci dane najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Potęga podświadomości Joseph Murphy

Klasyka. Piszę o tej książce tylko na wszelki wypadek, bo prawdopodobnie już ją czytałeś/aś. Jeśli nie – koniecznie to nadrób! Pan Joseph jest chrześcijaninem, w związku z tym całą książkę wzbogacają cytaty z Biblii. To cudownie, że są osoby, które nie traktują prawa przyciągania jedynie w płytki sposób, służący przyciąganiu pragnień. Jedni nazywają To Coś Większego Niż My Sami Bogiem, inni Wszechświatem jeszcze inni Źródłem. Każdy, kto dostatecznie opanuje prawo przyciągania dochodzi do wniosku, że „Bóg” istnieje. Prędzej, czy później. Religia nie ma tutaj większego znaczenia. Ważny jest Twój kontakt z Wyższym Ja. Inaczej mówiąc – z podświadomością i nadświadomością. O tego rodzaju spojrzeniu na prawo przyciągania pisałam we wpisie: „Gdy wszystkie techniki prawa przyciągania nie działają…”.

Jeśli chcesz kupić Potęgę podświadomości najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Rozmowy z Bogiem tom 1. Neale Donald Walsch

prawo przyciągania jako modlitwa do boga

Jest to bardzo mądra książka. Nie opowiada tylko i wyłącznie o prawie przyciągania, ale również o sensie naszego życia na ziemi. Odpowiada na odwieczne i trudne pytania ludzkości w sposób zdroworozsądkowy. Czy Bóg istnieje? Jeśli tak, to dlaczego pozwolił On na wojny, ból, głód i cierpienie? Czy istnieje reinkarnacja duszy? Czy istnieje karma? Po co w ogóle żyjemy? Autor serii książek Rozmowy z Bogiem nie uważa się za jakiegoś Oświeconego Mistrza, czy Mesjasza. Nie miał na celu stworzyć nowej religii ani żadnego nurtu. Pewnego dnia usiadł po prostu z długopisem w ręku i zaczął zadawać sobie w duchu nurtujące go pytania. Pytania skierowane do Boga. I zorientował się, że w trakcie pisania Bóg automatycznie mu na nie odpowiada 🙂 Odpowiedzi, jakie uzyskał dalekie były od apokaliptycznych wizji i dziwnych religijnych dogmatów. Gdy czytałam tą książkę miałam wrażenie, że moje Wyższe Ja całkowicie się zgadza z prawdami tam przekazanymi. Bo my wszyscy już dawno znamy odpowiedzi na tego typu pytania… Musimy tylko nauczyć się słuchać swojej podświadomości. Tego wewnętrznego głosu, który zagłuszamy tym, co nieistotne 🙂

Jeśli chcesz kupić Rozmowy z Bogiem najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów. Siemionowa N. V. Zeland.

Prawo przyciągania opisane w trochę inny sposób. Niektórzy są tą książką zachwyceni, inni mniej. Ja osobiście nie byłam nią aż tak bardzo oczarowana. Ale wydaje mi się, że to dlatego, iż czytałam ją już wtedy, gdy znałam mechanizm prawa przyciągania na wylot. Bardzo podobało mi się jednak to, że ktoś zwrócił uwagę na aspekt „teraźniejszości”. A mianowicie, że my tylko wybieramy naszą rzeczywistość spośród dostępnych już wariantów. Dlatego też wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe, jeśli mamy poczucie, że to coś o czym myślimy JUŻ JEST. I w chwili, w której to sobie uświadomimy nasze pragnienie (ten konkretny wariant rzeczywistości) się realizuje. O równoległych rzeczywistościach w świetle mechaniki kwantowej pisałam we wpisie: „Mechanika kwantowa, czyli jak uzasadnić naukowo działanie prawa przyciągania”.

Jeśli chcesz kupić Transfering rzeczywistości najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Prawo przyciągania Tomek Kania

szczęśliwy facet stosujący prawo przyciągania

Polskie spojrzenie na prawo przyciągania. Rozmawiałam z Panem Tomkiem osobiście i powiedział mi, że obecnie jego spojrzenie na ten temat jest troszkę inne niż przedstawił w książce. Powiedział: „(…)teraz Prawo Przyciągania napisałbym nieco inaczej. Co więcej: występując publicznie pokazuję nawet jak ono działa. Co do zasady, oczywiście.” Zatem polecam z całego serca śledzenie kolejnych książek tego autora. Oraz jego profilu na Facebooku, bo udostępnia mądre wpisy. My wszyscy dojrzewamy i dowiadujemy się z czasem rzeczy, które wcześniej nie wydawały nam się oczywiste. Myślę, że książka Pana Tomka spodoba się również sceptykom prawa przyciągania. Ponieważ podkreśla on wielokrotnie, że najważniejsze w całym procesie jest nasze działanie, a nie samo „myślenie”.

Jeśli chcesz kupić Prawo przyciągania najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Myśli to materia Dawson Church

neurony komórka mózgu

Ta książka jest cudowna. Uwielbiam ją. KONIECZNIE ją przeczytaj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. W końcu jakiś naukowiec zabrał się na zebranie dowodów na istnienie prawa przyciągania. Czekałam na to od dawna. Odkąd obejrzałam Sekret i wiedziałam, że to wszystko prawda. I mało tego, myślę, że fizyk, który bardziej zagłębi się w tą tematykę otrzyma w tym stuleciu Nagrodę Nobla. Bo to wszystko można udowodnić. W oparciu o mechanikę kwantową, cymatykę, epigenetykę, neurologię, elektromagnetykę, psychologię. I o wszystkich tych aspektach pisałam w różnych miejscach na blogu. Church skupia się raczej na prawie przyciągania w kontekście samoleczenia chorób, lecz argumenty i badania jakie przytacza pozwalają uzmysłowić sobie szersze działanie tegoż prawa. Najciekawsze jest to, ze do większości z przytoczonych przez niego badań doszłam w przeciągu ostatnich lat samodzielnie! Jednak dopiero, gdy tego typu publikacją zajmie się znany i rozpoznawalny naukowiec, ma ona szansę dotrzeć do szerszego grona. Co więcej książkę Churcha czyta się jak dobrą powieść. Wszystko jest napisane zrozumiale i przystępnie nawet dla osoby, która nie ma pojęcia o fizyce kwantowej itd. Do tego jest w niej mnóstwo ciekawych historii i przykładów z życia pacjentów Churcha.

Jeśli chcesz kupić Myśli to materia najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Mózg i serce magiczny duet James R. Doty

serce plastikowy model organu

Książka autorstwa światowej sławy neurochirurga Jamesa Dotego, który opisuje, jak jako mały chłopiec nauczył się prawa przyciągania. Dzięki temu zrealizował wszystkie swoje marzenia, w tym – marzenie o pomaganiu ludziom jako lekarz. Doty nie używa zwrotu „prawo przyciągania”, ale mechanizm postępowania, którym się kierował odpowiada właśnie temu prawu. Jest to niesamowicie wzruszająca i piękna historia, a jednocześnie bardzo ciekawa. Przeczytałam ją jednym tchem. Wnioski, do których na końcu dochodzi autor są kwintesencją mojej subiektywnej opinii o sensie życia, spełnieniu życiowym i szczęściu. Polecam z całego serca!

Jeśli chcesz kupić Serce i mózg magiczny duet najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Pełnia życia Agnieszka Maciąg

kobieta medytująca na plaży i stosująca prawo przyciągania

Agnieszkę Maciąg chciałabym polecić całościowo, nie tylko w kontekście prawa przyciągania 🙂 Książka Pełnia życia to takie must have Agnieszki, jeśli nie wiesz, które z jej dzieł wybrać na początek. Jest to niesamowicie mądra kobieta. Gdyby wszystkie osoby medialne były tak ciepłe, kochające, twórcze i świadome, Polska byłaby rajem 🙂 Agnieszka opisuje swoją drogę od skrajnie zmęczonej i nieszczęśliwej osoby do szczęśliwej i spełnionej duszy, jaką jest obecnie. Polecam nie tylko jej książki, ale również bloga, dzięki któremu kilka lat temu ją poznałam. Zarówno tam, jak i w Pełni życia Agnieszka pisze o świadomym kreowaniu rzeczywistości za pomocą myśli.

Jeśli chcesz kupić Pełnię życia najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości. Marci Shimoff

szczęśliwa wysoko skacząca kobieta

Jest to jedna z tych książek, które polecam zawsze i wszędzie 🙂 Głęboka, mądra i odkrywcza, a jednocześnie przystępnie i ciekawie napisana. Konieczna pozycja dla wszystkich! Zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z prawem przyciągania, jak i dla starych wyjadaczy 🙂 Ponieważ tłumaczy, że prawdziwe szczęście, to takie które wynika nie ze stanu posiadania, ale zadowolenia z TEGO CO JEST. Prawdziwe szczęście, to szczęście bez powodu. Nieuzasadnione czynnikami zewnętrznymi. Autorka książki przez lata zastanawiała się, czym jest prawdziwe szczęście. Ponieważ udało jej się dojść w życiu do tego wszystkiego, co większość uważa za „sukces”. Idealna rodzina, praca, bogactwo, kariera, sława. Mimo to nie czuła się spełniona… Postanowiła zrobić wywiad z setką „szczęśliwych ludzi”. Wybrała ich na podstawie wskazań innych osób i ich samych. Wszyscy oni uważani byli za niesamowicie szczęśliwych. Mimo, że były wśród nich niewidomi, osoby, które dostarczyły wielu strat i traum. Po zestawieniu opowieści tych szczęśliwców doszła do wniosku, że jest 7 elementów, które ich łączą. Jeśli jesteś ciekawy, co to takiego – przeczytaj koniecznie.

Jeśli chcesz kupić Sekret szczęścia najtaniej jak się da, to kliknij tutaj (bezpośredni link do strony Tania Książka).

Narzędzia Prawa Przyciągania. Urszula Falkowska

Narzędzia Prawa Przyciągania

Bardzo polecam moją własną książkę 🙂 Gdybym miała polecić osobie początkującej jedną, konkretną i treściwą książkę o tematyce Prawa Przyciągania to byłyby to właśnie „Narzędzia Prawa Przyciągania”. Powiedziałabym: „Najpierw obejrzyj na Netfixie lub YouTubie „Sekret”. A później przeczytaj „Narzędzia Prawa Przyciągania”. Jest to kompendium Prawa Przyciągania od A do Z. Oparte na dowodach naukowych oraz moim własnym doświadczeniu.

Dlaczego postanowiłam ją wydać? Swojego czasu myślałam, że to nie ma sensu, ponieważ o Prawie Przyciągania zostało napisane już kilka książek. Ale później doszłam do wniosku, że nie znalazłam jak dotąd żadnej książki, która dostatecznie wyjaśniałaby, jak to prawo działa. A szukałam bardzo długo. Na początku swojej drogi rozwoju duchowego byłam żądna wszelkich informacji na temat kreowania własnej rzeczywistości. Żadna książka nie odpowiedziała mi na wszystkie pytania. Co więcej, moje doświadczenie podpowiadało mi co innego, niż znajdowałam w dostępnej literaturze.

Czym wyróżniają się „Narzędzia Prawa Przyciągania”?

Marzyło mi się, żeby Prawo Przyciągania było dla wszystkich procesem jasnym jak słońce. Zarówno dla sceptyków, jak i osób zapoznanych z tematem, którym z jakichś powodów przyciąganie nie wychodzi.

„Narzędzia Prawa Przyciągania” to przejrzyste przedstawienie tematu. Kolejne rozdziały zawierają wiedzę z obszaru:

 • Czym jest Prawo Przyciągania? Dlaczego jestem pewna, że istnieje? Przykłady z mojego życia, które to potwierdzają.
 • Naukowe dowody na istnienie Prawa Przyciągania.
 • Dokładny Mechanizm Prawa Przyciągania.
 • Wpływ emocji na działanie Prawa Przyciągania. Konkretne techniki w pracy nad traumami i fałszywymi przekonaniami.
 • Prawo Przyciągania w praktyce. Życie codzienne, związki, pieniądze, cel życiowy, zdrowie, wygląd, przyciąganie zbiorowe.
 • Czy rzeczywiście wszystko jest możliwe?
 • Bóg a Prawo Przyciągania.

Opinie o książce, które otrzymuję, mówią, że jej czytanie znacznie podwyższa wibracje. Napełnia pozytywną, twórczą i optymistyczną energią. Poczuciem mocy. A to właśnie poczucie MOCY jest tutaj najważniejsze. Dzięki niemu możemy tworzyć własną rzeczywistość i wszystko nam w życiu wychodzi.

Oto link do pobrania pdf-u z fragmentem książki.

Gdzie można kupić „Narzędzia Prawa Przyciągania„? Na ten moment w większości księgarniach internetowych. A niedługo również w stacjonarnych. Link do zakupu masz tutaj 🙂

Miłej lektury!

skrzynki na listy

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłej lektury – którąkolwiek z powyższych książek wybierzesz. 🙂

PS. Jeśli klikniesz bezpośrednio w linki do książek na Tania Książka, które podałam pod każdą recenzją, a następnie taką książkę kupisz, to otrzymam prowizję od Twojego zakupu. Byłoby to niezwykle miło z Twojej strony. W ten sposób sprawisz, że choć część z kosztów prowadzenia bloga mi się zwróci. Do tej pory wyłożyłam dość sporo z własnej kieszeni, a jedynym wynagrodzeniem było Wasze „Dziękuję”, które jest swoją drogą najpiękniejszą zapłatą 🙂 Jednak dobrze byłoby, aby i materialnie jakoś to się ładnie zwróciło. Dziękuję pięknie <3

6 komentarzy

 • Michał

  Miło czytać kolejny, podnoszący wibrację wpis na blogu! 🙂

  Muszę nadrobić zaległości z tymi książkami, choć kilka z nich już czytałem. Między innymi dziewięć tomów Transerfingu, który fajnie technicznie podchodzi do tematu. Czytało się jak podręcznik do psychologii kwantowej.

  Rhonda Byrne – nie czytałem „Sekretu”, czytałem natomiast „Siłę”. Pozytywna i motywująca książka o potędze miłości. Śmiało mogę wszystkim polecić.

  I jeżeli ktoś z was ma dostęp, może przez jakiś antykwariat, bądź z drugiej ręki (niestety nakład już jest wyczerpany), bardzo polecam Michael Talbot – „Holograficzny Wszechświat” .

  Bruce Lipton – Biologia przekonań. Dzisiaj skończyłem czytać i książka ta pozwoliła mi spojrzeć, mimo że nie jestem biologiem, na znane mi mechanizmy z nieznanej mi strony. Polecam.

  „Myśl to materia” – zamówione 😉

  I w ogóle Ula to super, że wydajesz książkę!!!
  Jak trafiłem kiedyś na Twojego bloga, po przeczytaniu kilku Twoich wpisów, napisanych lekko, z gracją, ciepłych, pełnych miłości i pozytywnej energii, od razu przyszła mi do głowy myśl „Kurcze, fajnie jakby ta dziewczyna napisała kiedyś książkę. Bardzo chętnie bym ją przeczytał”. Naprawdę, bardzo ładnie piszesz. Książkę z całą pewnością zakupię i przeczytam!

  Dziękuję 🙂 Pozdrawiam serdecznie,
  i dużo zdrowia życzę!

  • Urszula Falkowska

   Dziękuję pięknie!!! To cudownie, że ktoś będzie zainteresowany książką 🙂 poszukam tych książek, o których piszesz. Wesołych świąt 🙂

 • Bartosz

  Hej!

  Jak się cieszę, że trafiłem na Twój blog. W lutym myślałem, że już nic dobrego mnie nie spotka i nic dobrego już mnie nie spotka. Jakoś tydzień zacząłem czytać Twoje wpisy i naprawdę dajesz mi pozytywne wibracje.

  DZIĘKUJĘ CI BARDZO! Widocznie przyciągnąłem Twojego bloga w odpowiednim momencie 😀

 • Monika

  Hej,

  To na pewno nie przypadek, ze tu trafiłam ? ostatnio bardzo zagłębiłam się w temat prawa przyciągania, aspektów dot. fizyki tego zjawiska i głębszej świadomości.
  Książka Churcha Dawsona ma przyjść właśnie w poniedziałek a w sumie cały proces zaczął się już w tamtym roku od zmiany myślenia/życia poprzez bloga i książki Agnieszki Maciąg właśnie.
  Teraz widzę, ze to wszystkie doświadczenia w moim życiu, to odkrywanie życia w ogóle ma sens, mam nadzieję, ze wejdę na jeszcze większy poziom świadomości ?
  To co ja widzę u siebie i myślę, ze warto byłoby zaznaczyć – to fakt, ze dzięki prawu przyciągania i przekonania o własnej sprawczości przede wszystkim, staję się po prostu lepszym człowiekiem. Pomijam dobra materialne i ambicje, które spełniam ale czuję, ze każdy dzień jest lepszy, walczę z negatywnymi myślami, ze stresem w pracy, z byciem niemiłym dla innych ludzi, nigdy nie byłam oceniająca ale teraz staram się nie być w ogóle, rozumiem, ze każdy ma swoje doświadczenia i przekonania, zawsze byłam wdzięczna ale teraz jestem jeszcze bardziej i jeszcze bardziej doceniam to co mam, naprawdę mocno. Wiem, ze to co myślę ma ogromny wpływ na moje życie i pomimo czasem gorszych dni staram się automatycznie odcinać od negatywnych myśli i nie wątpić we wsparcie Wszechświata, ta myśl mi bardzo pomaga.

  I co prawda jest dużo materiałów na ten temat ale uważam Twojego bloga za bardzo wartościowy, trochę już przeczytałam a jednak Twoje wpisy dają mi inny pogląd, w sumie dają pozytywna nadzieję i uważam, ze Twoja książka to super pomysł! Chętnie kupię! ❤️
  Widać również, ze piszesz z serca i szczerego przekonania, cudowne, ze stosowałaś to nieświadomie prawie całe życie i widzisz efekty z perspektywy czasu.

  Właśnie dzięki Tobie przeczytałam coś o czym nie pisze się szczególnie a teraz myślę, ze to jest ważne – odpuszczanie – z czym ja mam spory problem. Mam w sobie sprzeczne nurty- myśleć intensywnie i wizualizować codziennie tak jak bym to miała? Czy zaakceptować fakt, ze to już mam, powiedzmy w innej alternatywnej rzeczywistości i podtrzymywać tylko myśl o tym, ze już się to wydarzyło dlatego trochę odpuścić czy w ogóle po prosić o coś? Ale czy jeśli proszę to będzie równoznaczne z tym, ze tego nie mam?

  Z góry dziękuje za przeczytanie mojego przydługiego komentarza i odpowiedź.

  Pozdrawiam! ?

  • Urszula Falkowska

   Bardzo dziękuję ❤️ Cieszę się, że mam dla kogo pisać 🙂
   To właśnie jest cudowne w rozwoju świadomości – człowiek w pewnym momencie zdaje dobie sprawę, że mało czego potrzebuje do szczęścia. I stopniowo, kroczek po kroczku widzi wiele rzeczy jakby z dystansu. Zdaje sobie sprawę (intuicyjnie), że nie ma potrzeby, aby oceniać innych i chce być coraz lepszą osobą. Wszystko to, o czym piszesz w komentarzu jest mi bardzo bliskie ❤️
   Jeśli chodzi o odpuszczenie i samo prawo przyciągania to kluczem jest szczerość wobec samej siebie. Po jakimś czasie sama będziesz intuicyjnie wiedzieć, kiedy sama siebie oszukujesz, a kiedy rzeczywiście wierzysz w realizacje prośby i jednocześnie odpuszczasz. Problem w tym, że wiele osób usilnie stara się tworzyć codzienne wizualizacje, ponieważ w głębi duszy nie wierzy w spełnienie swojego pragnienia. Z mojego doświadczenia wynika, że czasem lepiej „oddalić” myśli o pragnieniu niż codziennie prosić o to samo i wizualizować. Lepiej już przekonać swoją podświadomość (racjonalnymi argumentami), że nasze pragnienie się spełni, niż tworzyć w głowie obrazy bez pokrycia w rzeczywistości. Choć to napewno kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od osoby, traum, jakich doświadczyła, „zaawansowaniu” w świadomym stosowaniu prawa przyciągania i od samego pragnienia.
   Bardzo szczegółowo będę pisać o odpuszczeniu w książce, bo wiem, że to jest dla wielu osób najtrudniejsza kwestia.
   Pozdrawiam ciepło ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.