jak przyciągnąć bogactwo
Prawo przyciągania

Jak przyciągnąć pieniądze stosując prawo przyciągania?

Jedna z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę fraz przez osoby, które słyszały o prawie przyciągania brzmi: “Jak przyciągnąć pieniądze?”. Wiele ludzi ma też problem ze znalezieniem miłości. Jako, że ze znalezieniem miłości nie miałam większych problemów (pisałam o tym we wpisie: “Jak przyciągnąć miłość życia?“), głównym z moich celów, jakie chciałam przyciągnąć były właśnie pieniądze. Od początku nie zależało mi na bogactwie samym w sobie. Ale na wolności, jaką dają pieniądze. Bo nie oszukujmy się, szczęścia one nie dają, ale za to wiele możliwości.

Pieniądze są ważną potrzebą człowieka.

jak przyciągnąć pieniądze

Jest coś takiego jak piramida potrzeb Maslowa. Mówi ona o hierarchii potrzeb człowieka, od tych najbardziej podstawowych (siku, jeść, sen, seks) do tych coraz wyższego rzędu, kolejno: potrzeby bezpieczeństwa, miłości i przynależności, szacunku i uznania, samorealizacji. Dostateczna ilość pieniędzy to potrzeba zarówno bezpieczeństwa, ale również szacunku i uznania oraz samorealizacji. Trzy potrzeby jednocześnie! Nie ma więc co się oszukiwać. Nasza ewolucja każe nam w pewnym stopniu dążyć do posiadania dostatecznej dla nas ilości pieniędzy. Jeśli chodzi o mnie to dostateczna jest dla mnie taka ilość, że w ogóle nie muszę o pieniądzach myśleć. Przejmować się nimi, odmawiać sobie czegoś dla mnie ważnego. I do takiego właśnie stanu udało mi się dojść.

Dążę jeszcze jedynie do całkowitej wolności finansowej. Kiedyś moim celem było znalezienie takiej pracy, żebym mogła pracować tyle, ile chcę. To znaczy, żebym to ja sama decydowała, ile pracuję i ile zarabiam. Udało mi się ten cel zrealizować. Jeśli chcę to mogę pracować na przykład 12 godzin dziennie codziennie, albo jeden dzień w tygodniu przez godzinę. Następnym celem jest to, żebym pracowała tylko wtedy, kiedy chcę. Różnica między pierwszym postawionym celem jest taka, że obecnie muszę pracować, aby się utrzymać. Chciałabym nie musieć pracować. I robić to tylko dlatego, że uwielbiam moją pracę (jako masażystka). W tym celu chciałabym zgromadzić jak najwięcej oszczędności i mieć dostateczny przychód pasywny. Myślę, że jestem na bardzo dobrej drodze ku temu. Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć pracę marzeń lub się przekwalifikować to zapraszam do wpisu: “Jak przyciągnąć pracę marzeń i cel życiowy” oraz “Jak odnaleźć zawód dla siebie lub się przekwalifikować. Konkretne wskazówki”.

Ludzie sławni i bogaci szukają szczęścia poza pieniędzmi.

jak przyciągnąć pieniądze stosując prawo przyciągania

Zazwyczaj jest tak, że człowiek poszukuje sensu życia dopiero po tym, jak osiągnie spełnienie zawodowe i pieniądze przestają mieć dla niego znaczenie. Nie chcemy wierzyć innym na słowo, że nie dają one szczęścia. Wolimy sami się o tym przekonać. 🙂 Mnóstwo sławnych i bogatych ludzi zmienia swoje priorytety życiowe po tym, jak zdają sobie sprawę, że nie muszą już skupiać się na pieniądzach. Zaczynają oni wówczas często interesować się na poszukiwaniami sensu życia lub rozwoju duchowego. Sama poznałam kilku takich ludzi wśród swoich klientów.

Minimalizm a chęć posiadania pieniędzy.

magia

Jeśli czytałeś wpis “Minimalizm a prawo przyciągania” to wiesz, jaki mam stosunek do konsumpcjonizmu. Jestem zadeklarowana minimalistką 🙂 Pisałam o tym, że minimalizm jest dla osób, które chciałyby ogarnąć chaos w swoim życiu i zaznać wewnętrznego spokoju lub czują wewnętrzną pustkę. Dla osób, które pragną zaoszczędzić i uporządkować swoje życie materialne, ale również dla ludzi bardzo bogatych, którzy nie wiedzą już, co robić z pieniędzmi. Minimalizm to nie skąpstwo ani asceza. To codzienna radość i wdzięczność za to, co się posiada. Oraz ciągłe zadawanie sobie pytania, czego rzeczywiście potrzebujemy do szczęścia.

Wiem, że czytasz ten wpis, ponieważ zadajesz sobie pytanie, jak przyciągnąć pieniądze. Minimalizm nie wyklucza posiadania pieniędzy, ani nawet ogromnego bogactwa. Tak naprawdę bycie minimalistą jest własnie najlepszym sposobem na przyciągnięcie dużych ilości pieniędzy. Dopiero kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że dobra materialne nie dadzą nam szczęścia możemy szybko i łatwo przyciągać do swojego życia wszystko, czego pragniemy. Wdzięczność i szczęście bez powodu (z samego faktu, że żyjesz i kochasz życie) to dwie największe składowe sukcesu. Historia zna oczywiście również inne przykłady dochodzenia do bogactwa. Mam na myśli słynne: “Po trupach do celu”. Myślę jednak, że zależy Ci nie tylko na bogactwie samym w sobie, ale również na dodawaniu wartości do życia swojego i innych ludzi 🙂 Jeśli interesuje Cię temat minimalizmu to bardzo polecam bloga Mileny: www.selfcreator.pl

Jak przyciągnąć pieniądze stosując prawo przyciągania?

jak przyciągnąć pieniądze?

O tym, jak przyciągnąć pieniądze pisałam już krótko w kilku wpisach. Między innymi: “Prawo przyciągania w praktyce”. Natomiast szczegółowo mechanizm prawa przyciągania omawiałam we wpisie: “Prawo przyciągania. Mechanizm krok po kroku”.

Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić w celu przyciągnięcia do siebie pieniędzy to usiąść na kanapie i troszkę porozmyślać 🙂 Serio. Usiądź i pomyśl, na kilkoma ważnymi kwestiami.

Najpierw odpowiedź sobie na pytania, dotyczące Twojego stosunku do pieniędzy.

 1. Czy wydaje Ci się, że nie będziesz szczęśliwy, spokojny i spełniony, dopóki nie będziesz bogaty? Czy myślisz, że wraz z nadejściem znacznych pieniędzy w Twoim życiu zapanuje święty spokój? Tak szczerze.
 2. Czy jesteś gotowy dzielić się pieniędzmi z innymi ludźmi?
 3. Czy boisz się biedy?
 4. Zastanów się nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy, czy któreś z poniższych stwierdzeń krąży w Twoim umyśle?
 • Pierwszy milion trzeba ukraść.
 • Aby do czegoś w życiu dojść, trzeba bardzo ciężko pracować.
 • Bogaci ludzie w Polsce albo mieli dużo szczęścia, albo bogatych rodziców, albo są cwaniakami i oszustami.
 • Zawsze byłem biedny i pewnie tak już zostanie.
 • Ilość pieniędzy na świecie jest ograniczona i tylko nieliczni są w stanie się dorobić. Reszta to podwykonawcy i niewolnicy.
 • Nie lubię wydawać pieniędzy. Nie lubię, gdy moich pieniędzy ubywa nawet, gdy kupuję coś potrzebnego.
 • W USA to może i można się dorobić, ale nie w Polsce.

Później pytania dotyczące Twojej pracy i konkretnych planów na przyszłość.

 1. Czy masz absolutną pewność, że jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, to w przyszłości będziesz bogaty? Wierzysz, że możesz być bogaty, jeśli zastosujesz prawo przyciągania i zmienisz niektóre rzeczy w swoim życiu?
 2. Czy praca, którą wykonujesz daje jakąś unikatową i ważną wartość innym ludziom?
 3. Jesteś gotowy na gigantyczne zmiany w swoim życiu?
 4. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie siebie bardzo bogatego w przyszłym roku? Jeśli nie to kiedy najszybciej? Za 10, 20 lat?
 5. Czy myślisz, że wygrana w Lotto niesamowicie zmieniłaby Twoje życie i w końcu zaznałbyś spokoju?
 6. Gdybyś wygrał w Lotto to nadal pracowałbyś w obecnej pracy? A może w jakiejś innej? Jak wyglądałby wtedy Twój dzień?
 7. Ile pieniędzy wystarczyłoby Ci, abyś poczuł się bezpiecznie? Ile żebyś poczuł się bogaty? A ile, żebyś nie musiał pracować, a mógł spełniać swoje potrzeby życiowe i pasje? Oblicz. Konkretnie – ile potrzebowałbyś od teraz do końca życia, zakładając, ze przeżyjesz 105 lat.

Traumy i fałszywe przekonania.

traumy fałszywe przekonania

Jeśli twierdząco odpowiedziałeś sobie na jakieś pytanie dotyczące Twoich przekonań dotyczących pieniędzy, to znaczy, że zanim przyciągniesz do siebie pieniądze będziesz musiał troszkę popracować z tymi przekonaniami. Choćbyś był ekspertem w świadomym przyciąganiu, to nie pozwolą Ci one na realizację pragnienia (bogactwo). Jest kilka metod, które świetnie pomogą Ci pozbyć się tych niepotrzebnych przekonań. Pisałam o nich we wpisie: “Dlaczego prawo przyciągania nie działa. Traumy”. Myślę, że szczególnie przydatne mogą okazać się tutaj Metoda Uwalniania Howskisa i EFT. Na obydwu metodach bazują psychologowie na całym świecie, powstało na ich temat również wiele wspaniałych książek. Jeśli sam nie potrafisz poradzić sobie z przekonaniami, które uniemożliwiają Ci kreowanie swojej rzeczywistości to po prostu skorzystaj z pomocy ludzi, którzy zajmują się tym na co dzień.

Zanim skorzystasz z pomocy psychoterapeuty lub jakiejś osoby wyszkolonej w pomaganiu innym ludziom, spróbuj pomóc sobie samodzielnie. W dalszym ciągu siedząc na tej kanapie i zadając sobie pytania 🙂 Musisz po prostu zdać sobie sprawę, że te przekonania nie są prawdziwe. Ktoś Ci je narzucił. Społeczeństwo, media, rodzice, znajomi, nauczyciele. Powiedzmy, że trudno jest Ci się pozbyć przekonania, że w Polsce trudno jest się dorobić. Zadaj sobie pytanie: “Czy jest to absolutna i niepodważalna prawda?”. A następnie przekonaj swoją podświadomość, że to bzdura. Dostarczając jej logicznych argumentów. Na przykład: “To nieprawda. Jakub Bączek dorobił się, jest milionerem i pisze bestsellery, a miał skromne życie w dzieciństwie”, “Historie znanych milionerów pokazują, że największe znaczenie w przyciąganiu pieniędzy mają: jasno sprecyzowane pragnienie i pewność siebie. Absolutna pewność, że uda się zrealizować założony cel“. U mnie logiczne przekonanie swojej podświadomości skutkuje zawsze 🙂

Chyba, że problem leży u Ciebie znacznie głębiej. A mianowicie, za bardzo pragniesz pieniędzy. Bo myślisz, że dopiero bogaty będziesz szczęśliwy.

Nigdy nie będziesz bogaty, jeśli za bardzo tego pragniesz.

jak przyciągnąć pieniądze

Pisałam już o tym wielokrotnie. To właśnie z tego powodu, większość osób nie potrafi skutecznie stosować prawa przyciągania. Za bardzo chcą być bogaci. Być może gdyby film “Sekret” Rhondy Byrne wyjaśnił, że odpuszczenie jest równie ważne, jak wiara w realizację pragnienia, to nikt nie musiałby wpisywać w wyszukiwarkę frazy: “Jak przyciągnąć pieniądze?” 🙂 Znasz staropolskie powiedzenie: “Miej wyjebane, a będzie Ci dane” (przepraszam za wyrażenie)? 🙂 Tak właśnie jest. Wiele osób potrafi uwierzyć w to, ze mogą być bogaci, ale nie może odpuścić. Najłatwiej odpuścić będąc minimalistą. Uświadomienie sobie, że pieniądze i rzeczy nie są potrzebne do szczęścia. Przekonaj sam siebie, że będziesz bogaty, ale we właściwym czasie. Pomalutku, małymi kroczkami. Wtedy pozbywasz się całego tego ciśnienia, presji, oczekiwania.

Lotto.

jak wygrać w lotto

Wiele osób, które poznaje prawo przyciągania próbuje wygrać w Lotto. Jest to oczywiście możliwe, ale jednocześnie bardzo trudne. A już na pewno dla osoby, która dopiero co poznała prawo przyciągania i jeszcze nie zna jego mechanizmu. Pisałam o tym we wpisie: “Fizyka kwantowa a prawo przyciągania”. Trudno jest odpuścić, jeśli zakłada się tylko jedną drogę zdobycia pieniędzy – wygraną. Najlepiej jest założyć, że przyjdą one do nas z różnych stron. Wtedy dajesz sobie dużo więcej możliwości. I łatwiej się wzbogacisz. Po co ograniczać się do Lotto i frustrować się, że prawo przyciągania nie działa? Ono działa, tylko że dostarcza Ci to wysyłasz do Wszechświata – uczucie braku i chęć wygranej. Najlepiej jeśli założysz, ze Wszechświat/Bóg odpowiednio Cię poprowadzi. Zaufaj, puść oczekiwania, chęć kontrolowania wszystkiego. Inspiracje przyjdą w swoim czasie. A Ty będziesz wiedział co robić.

Jak przyciągnąć pieniądze? Postawić sobie konkretne cele.

dolary

Ile chciałbyś mieć pieniędzy? Konkretnie. Musisz to obliczyć. Postawić sobie sprecyzowany cel. Nie wystarczy stwierdzenie: “Chcę być bogaty”. Skąd Wszechświat ma wiedzieć, co dla Ciebie oznacza bogactwo? Jeśli chcesz na przykład (tak jak ja) nigdy nie musieć pracować z obowiązku (tylko dla przyjemności) to oblicz jaka kwota pieniędzy lub jaki przychód pasywny mógłby Ci na to pozwolić. Jakie masz co miesięczne wydatki? Powiedzmy, że obliczyłeś, że jest to 3,5 tys. złotych (opłaty mieszkaniowe, jedzenie, hobby, co jakiś czas podróże itd). Mogą być oczywiście większe – jeśli masz duże potrzeby, albo dzieci lub mniejsze. W ciągu roku wydałbyś zatem 42 tysiące. Powiedzmy, że masz 30 lat. Przed Tobą 75 lat życia (liczymy do wieku 105 lat). Potrzebujesz zatem około 3 milionów. Inny cel to na przykład – miesięczny zarobek 10 tys. zł. Albo emerytura w wieku 40 lat. Lub przychód pasywny 5 tys. zł miesięcznie.

Postaw sobie najpierw realne cele. Dla każdego oznacza to co innego. Być może dla Ciebie 20 tys. zł na koncie to duża kwota. Bo potrzebujesz tyle, by poczuć się pewnie i ruszyć z nowym biznesem. Postaw sobie realny, ale satysfakcjonujący cel. Taki, w który jesteś w stanie uwierzyć. Jeśli wierzysz, że przyciągniesz w miesiąc 3 miliony to super. Ale problem w tym, że większość osób nie jest wierzy, że coś takiego jest możliwe. I tylko oszukują sami siebie. A mechanizm prawa przyciągania polega na tym, że musisz wierzyć w realność swojego pragnienia. Być absolutnie pewien, że uda Ci się przyciągnąć to, czego pragniesz. Jak już przyciągniesz pierwsze znaczne, satysfakcjonujące cele pieniężne to postawisz poprzeczkę wyżej. Będziesz przyciągał więcej i więcej pieniędzy.

Twoja praca musi dawać unikatową wartość innym ludziom.

jak przyciągnąć dobrą pracę

Pieniądze to tylko pewna umowa międzyludzka. Pewni ludzie umówili się między sobą, że za kawałek papieru, srebrny/ złoty krążek lub dane na koncie bankowym kupisz określoną ilość dóbr i usług. Zatem same w sobie pieniądze nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Znaczenie ma to, ile dóbr i usług, ktoś jest w stanie wyświadczyć za określoną ilość pieniędzy. Prosta dedukcja podpowiada, że aby być bogatym musisz albo tych dóbr i usług świadczyć dużo (dużo pracować) albo dać ludziom tak atrakcyjne dla nich dobra, aby byli w stanie dać Ci dużo pieniędzy. Czyli dużo pracy=dużo pieniędzy LUB wartościowa praca=dużo pieniędzy. Lepiej wybrać to drugie. Ponieważ nie dość, ze da Ci to niesamowitą satysfakcję (potrzeba szacunku i uznania oraz samorealizacji) to nie będziesz musiał pracować ponad siły. Niby to wszystko jest oczywiste, ale myślę, że mało osób tak naprawdę jest tego świadoma. Im więcej dobrej, pozytywnej energii (wartościowych dóbr lub usług) dasz od siebie innym ludziom, tym więcej tej energii do Ciebie wróci (w postaci pieniędzy).

Jak wiele dobra dajesz swoją pracą innym ludziom? Czy to, co robisz jest potrzebne i unikatowe? Możesz oczywiście wykonywać pracę, która mniej przyczynia się do polepszenia życia innych. I liczyć, że przyciągniesz pieniądze nie poprzez pracę, ale przyjdą do Ciebie samoistnie. To oczywiście jest możliwe. Prawo przyciągania działa zawsze i jeśli dobrze stosujesz jego mechanizm, to przyciągniesz do siebie, wszystko czego chcesz. Nie raz przyciągnęłam do siebie pieniądze “z kosmosu”. 🙂 Niespodziewanie i wcale na nie nie pracując. Jednak musisz sobie zdać sprawę, że mimo to warto mieć pracę, która pomoże Ci spełniać się zawodowo. I dawać coś wartościowego innym ludziom. Tak jest po prostu łatwiej. I w ten sposób szybciej dojdziesz do tego, jaki jest sens Twojego życia i co daje Ci szczęście. To oczywiście tylko moja subiektywna opinia.

Jak przyciągnąć pieniądze – mechanizm krok po kroku.

mechanizm przyciagąnia pieniędzy

Zatem po tym przydługim, ale jakże ważnym wstępie przechodzimy do odpowiedzi na pytanie, jak przyciągnąć pieniądze.

 1. Bądź wdzięczny za to. co masz. Postaraj się utrzymywać wysokie wibracje. Bądź radosny i ciesz się z małych rzeczy.
 2. Zdecyduj, czego chcesz. Ile pieniędzy dokładnie potrzebujesz. Określ realnie (tak, żebyś mógł w to uwierzyć – podświadomości nie oszukasz), jak szybko uda Ci się przyciągnąć te pieniądze.
 3. Uwierz, że możesz przyciągnąć te pieniądze. Pozbądź się fałszywych traum i przekonań na ich temat. Przekonaj swoją podświadomość, że możesz mieć tyle pieniędzy, ile chcesz.
 4. Miej świadomość, że w chwili, w której formułujesz pragnienie, Wszechświat/Bóg już zajmuje się realizacją tej prośby. Już masz te pieniądze.
 5. Odpuść, czyli przestań o tym rozmyślać!
  • Zapomnij o pragnieniu lub
  • Podtrzymuj pewność, że dostaniesz to, czego chcesz, dlatego nie musisz o tym myśleć.
  • Wiedz, że wszystkim zajmuje się Bóg/Wszechświat, zdaj się na Niego, daj się prowadzić, zaufaj.
 6. Czekaj na inspirację. Podświadomie będziesz wiedział, co robić. Po prostu to poczujesz. Nie wahaj się, działaj od razu. Nie bój się.
 7. Gdy już przyciągniesz mniejszą kwotę powtórz cały schemat dla większej ilości pieniędzy.

Podsumowując.

Wszystko się uda. Masz w sobie moc, o której nawet nie masz pojęcia. Jesteś w stanie przyciągnąć do siebie wszystko, czego pragniesz. Tylko się nie poddawaj. Ufaj, że Wszechświat Cię poprowadzi i odkryje przed Tobą wszystko w swoim czasie 🙂

Pozdrawiam ciepło, Ula 🙂

P.S. Jeśli masz taką możliwość to byłoby mi niesamowicie miło, gdybyś polubił moją stronę na Facebooku i Instagramie, zostawił po sobie komentarz. Nie zależy mi na rozgłosie, nic z tych rzeczy. Chciałabym tylko, aby moje wpisy dotarły do jak największej ilości osób, które tego potrzebują i są na to gotowe. A im więcej “lajków” tym większe prawdopodobieństwo, że Google “wypozycjonuje” mojego bloga, tak aby nie ginął wśród innych. Dziękuję pięknie <3

PS. 2 Jeśli nadal masz problemy w stosowaniu Prawa Przyciągania to polecam webinary, dostępne w moim sklepie online. Webinar “Uwierzyć i odpuścić jednocześnie – podstawa Prawa Przyciągania” kosztuje tylko 15zł, a zawiera mnóstwo ciekawych przykładów. Wiele osób twierdzi, że dzięki niemu w końcu pojęło, jak działa Prawo Przyciągania:

https://sklep.bodymindmassage.pl/index.php/produkt/webinar-uwierzyc-i-odpuscic-jednoczesnie-podstawa-prawa-przyciagania/

Polecam też webinar “Sukces a Prawo Przyciągania”: https://sklep.bodymindmassage.pl/index.php/produkt/sukces-a-prawo-przyciagania-webinar/

komentarze 2

 • Marzena

  To prawda. Mnie zadziałało ,jak byłam w ogromnym dole ,”metoda portfela ” z Hicksów.
  Teraz bym chciała podnieść standard,ale muszę pokonać lenia 🙂
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.