Narzędzia Prawa Przyciągania
Duchowość,  Masaż,  Nauka,  Prawo przyciągania,  Szczęście

Narzędzia Prawa Przyciągania – moja pierwsza książka.

“Narzędzia Prawa Przyciągania” oto tytuł mojej nowej książki wydanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii 🙂

Oto link do strony sklepu wydawnictwa, gdzie można kupić książkę. Za jakiś czas powinna ukazać się również w innych księgarniach internetowych i stacjonarnych.

Aby kupić książkę “Narzędzia Prawa Przyciągania” kliknij tutaj.

Co zawiera książka “Narzędzia Prawa Przyciągania”?

Początkowo nazwałam ją “Kompendium Prawa Przyciągania. Wszystko, co chciałbyś wiedzieć od A do Z”. Ale po uzgodnieniach ze specjalistami z Wydawnictwa, zmieniliśmy nazwę. Chciałam, aby każdy, kto jest zainteresowany tematyką Prawa Przyciągania znalazł wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu. Osobiście natomiast nigdy nie spotkałam się z lekturą, która satysfakcjonowałaby mnie pod tym względem.

“Narzędzia Prawa Przyciągania” to moje własne doświadczenia. Przykłady z moje życia udowadniające, że Prawo Przyciągania naprawdę istnieje. Część z tych historii opowiadałam już na blogu, a niektóre są zupełnie jeszcze nieznane moim czytelnikom. Chciałam spiąć wszystko klamrą w jedną spójną całość. Zarówno dowody naukowe na istnienie Prawa Przyciągania, jak i moje własne rozważania i wnioski.

O tym, jak doszłam dzięki Prawu Przyciągania udało mi się wydać książkę pisałam w tym wpisie.

Pragnę rozpalić w Tobie Poczucie Mocy.

Prawo Przyciągania to nie tylko afirmacje, wizualizacje i mapy marzeń. O tego typu technikach nie pisałam, ponieważ opisuje je milion innych autorów. Aby ‘przyciągać” w sposób świadomy i powtarzalny potrzeba czegoś więcej. I choć na blogu podaję często ułożony przeze mnie mechanizm Prawa Przyciągania, to w książce wszystko wyłożone jest w sposób bardziej spójny. Zarówno dla początkowych adeptów, jak i osób zaawansowanych 🙂

Myślę “Narzędzia Prawa Przyciągania” mogą podwyższyć wibracje osób, które tę książkę przeczytają 🙂 Taki zamysł towarzyszył mi przez cały okres jej pisania. Aby rozpaliła w sercach czytających ogień. POCZUCIE WEWNĘTRZEJ MOCY. I niech tak będzie. Mam nadzieję, że Prawo Przyciągania stanie się nieodłączną częścią Twojego życia. Tak, jak stało się elementem mnie samej. Niech ta książka służy Tobie i Twoim najbliższym. Sięgaj po nią zawsze, ilekroć przypomnisz sobie, że możesz samodzielnie wykreować każdą rzeczywistość. Cokolwiek sobie wymarzysz.

Co zawierają kolejne rozdziały?

“Narzędzia Prawa Przyciągania” to przejrzyste przedstawienie tematu. Kolejne rozdziały zawierają wiedzę z obszaru:

 • Czym jest Prawo Przyciągania? Dlaczego jestem pewna, że istnieje? Przykłady z mojego życia, które to potwierdzają.
 • Naukowe dowody na istnienie Prawa Przyciągania.
 • Dokładny Mechanizm Prawa Przyciągania.
 • Wpływ emocji na działanie Prawa Przyciągania. Konkretne techniki w pracy nad traumami i fałszywymi przekonaniami.
 • Prawo Przyciągania w praktyce. Życie codzienne, związki, pieniądze, cel życiowy, zdrowie, wygląd, przyciąganie zbiorowe.
 • Czy rzeczywiście wszystko jest możliwe?
 • Bóg a Prawo Przyciągania.

Jeśli chcesz przeczytać szczegółowy spis treści oraz fragment książki – podaję link poniżej.

Oto link do pobrania pdf-u z fragmentem książki.

Jeśli czujesz się zachęcony to bardzo się cieszę 🙂

Aby kupić moją książkę kliknij tutaj.

Dostępny jest również ebook, na przykład tutaj (ale również Legimi i inne księgarnie internetowe i abonamenty).

Z miłością, Ula

PS. Książka zawiera bardzo podobne treści, co blog. Jeśli więc 24 zł to dla Ciebie duża kwota, to nie kupuj książki, nie chcę, abyś czuł się rozczarowany, Jeśli natomiast przeczytałeś całego bloga i chciałbyś w jakiś sposób odwdzięczyć się za to, że od kilku lat dzielę się wiedzą za darmo – z całego serca dziękuję za docenienie mojej pracy. Prowadzę też swój sklep online, gdzie można kupić kursy online i obejrzeć webinary, które dla Was prowadzę: https://sklep.bodymindmassage.pl/

komentarzy 15

 • Michał

  Koniecznie się zapoznam w swoim czasie 🙂

  I przede wszystkim gratuluję, to musi być naprawdę niesamowite uczucie napisać i wydać książę…i to jeszcze tak wartościową, z tak piękną intencją.

  Niesiesz Ula dużo światła, wskazując drogę tym, którzy zbłądzili w ciemnościach. I dajesz świetny przykład, z każdym kolejnym wpisem, że warto podążyć za tym wewnętrznym światłem i że wszystko jest możliwe – jeśli naprawdę tego pragniemy.

  Pozdrawiam gorąco 🙂 <3

  • Urszula Falkowska

   Dziękuję 🙂 Czy niesamowite uczucie? To zależy, jak na to spojrzeć. Napiszę dzisiaj na ten temat wpis na Facebooku (na dłuższy wpis na blogu ni emam czasu). To jest to własnie to słynne…”będę szczęśliwy jak tylko”. Jak tylko wydam książkę? Nie czuję się inaczej niż przed jej wydaniem. Bo prawdziwe szczęście jest w środku, nieuzasadnione od czynników zewnętrznych, chwilowego wydzielania endorfin, na skutek miłego wydarzenia 🙂 Pozdrawiam Cię cieplutko Michał, dziękuję, że czytasz, komentujesz i jesteś! 🙂

  • Urszula Falkowska

   Powinien być, ale rzeczywiście nie widzę na stronie wydawnictwa, czy innych księgarni internetowych. Zapytam o to i dam znać! Byc może na ebooka trzeba jeszcze troszkę poczekać. Pozdrawiam!

  • Urszula Falkowska

   W wydawnictwie zapewnili mnie, że książka w formie ebook będzie dostępna w przeciągu 2 tyg. Związane jest to z konwersją plików. Pozdrawiam 🙂

 • Magdalena

  Wszystko o czym Ula pisze na blogu znajdziecie w tej książce.
  – jej osobiste doświadczenia z prawem przyciągania
  – prawo przyciągania z perspektywy naukowej
  – prawo przyciągania w praktyce
  – mechanizm krok po kroku

  Mnie najbardziej interesowało doświadczenie/historia Uli. A najmniej perspektywa naukowa – te rozdziały przebrnęłam na siłę. Najważniejszy i najtrudniejszy dla mnie to ostatni rozdział.

  Czuć, że dziewczyna włożyła w to serce.

  Kupno tej książki to moje zmaterializowane ‘Dziękuję’.

  • Urszula Falkowska

   Dzień dobry, łączę się w bólu, że jeszcze go nie ma. Wciąż pytam o e-booka wydawnictwo, ale niestety nie mam żadnego wpływu na to, kiedy będzie dostępny 🙁 Proszę śledzic Facebooka. Gdy Pani redaktor powiadomi mnie o jego dostępności, od razu napiszę o tym post. Pozdrawiam i dziekuję za cierpliwosć!

 • Natalia

  Niestety Jestem bardzo rozczarowana Pani książką…. cała ksiazka to praktycznie kopiuj i wklej z postów na blogu. A te czytałam wszystkie. Szkoda bo liczyłam na dobrą lekturę a nie dowiedziałam się niczego nowego i zamiast tego czuje po prostu żal z wydanych pieniędzy…
  Pozdrawiam

  • Urszula Falkowska

   Dziękuję za ten komentarz. Być może skorzystają z niego inne osoby, które zastanawiają się nad zakupem książki. Chciałam tylko podkreślić, że przez 3 lata wszystko, co robiłam – blog i media społecznościowe – robiłam za darmo. Mało tego dopłacałam do tego, ponieważ hosting, domena, certyfikaty SSL sporo kosztują. Na książce zarabiam ok 2zł na sztuce. Chciałam jednak, aby te treści poszły dalej w świat, aby osoby, które nie czytają blogów również mogły przeczytać o moim spojrzeniu na Prawo Przyciągania. Myślę zatem, że wiele osób, które czytają bloga (a wspomina Pani, że przeczytała wszystkie posty. Musiały być zatem dla Pani wartościową wiedzą) kupują książkę choćby po to, aby odwdzięczyć się za moją darmową – charytatywną wręcz pracę. Naprawdę kosztuje mnie to mnóstwo czasu i pieniędzy, więc komentarze takie jak Pani wydają mi się krzywdzące i niesprawiedliwe. Pozdrawiam ciepło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.