metoda komendy
Nauka,  Prawo przyciągania,  Szczęście

Metoda komendy Klaudii Pingot – Prawo Przyciągania inaczej.

Metoda komendy to z jednej strony coś nowego, a z drugiej strony coś, co Wy – moi czytelnicy – dobrze znacie. Czasem warto jednak ugryźć znany temat od zupełnie innej strony. Wystarczy, że ktoś opowie tę sama treść, ale w inny sposób. Po to, żeby zapaliła nam się w umyśle żaróweczka, która wcześniej wydawała się być przepalona.

Czasem mam wrażenie, że nie potrafię wyjaśnić Wam, moim czytelnikom, jak łatwe w istocie jest stosowanie Prawa Przyciągania. Blog, książka, media społecznościowe… A ja wciąż dostaję podobne pytania. Jak na przykład: „Ale jak ja mam odpuścić?”, albo: „To w końcu trzeba robić te afirmacje, czy nie?”, czy: „Serio wystarczy, że pomyślę przez chwilę o pragnieniu? Nie powinnam jak najczęściej wizualizować?”. Film Klaudii uświadomił mi, że w prostocie siła. Że czasem trzeba wyłożyć kawę na ławę 🙂 Opowiem Ci o metodzie komendy, ale w przełożeniu na Prawo Przyciągania. Odnosząc się do swojego doświadczenia. Oraz nawiązując do przedstawianego przeze mnie setki razy „Mechanizmu Prawa Przyciągania”.

Metoda komendy to właśnie mechanizm Prawa Przyciągania.

Lubię oglądać filmy Klaudii, bo jest to bardzo mądry człowiek. Mimo, że opowiada o sprawach, z którymi jestem już dobrze zaznajomiona (Prawo Przyciągania z psychologicznego punktu widzenia), to od czasu do czasu z chęcią jej słucham. Jej nowy filmik opowiada o jej autorskiej metodzie, którą nazwała „Metodą Komendy”. Chciałam posłuchać go jedynie dla podwyższenia wibracji, a okazał się ogromnym źródłem inspiracji. Znam tę metodę i stosuję ją każdego dnia, 3467575765 razy na dobę 🙂 I Ty też ją znałeś wcześniej, jeśli czytasz mojego bloga. Z tym, że Klaudia ujęła to w doskonalszy sposób. Uświadamiając swoim odbiorcom, że Prawo Przyciągania to tak naprawdę bułka z masłem.

Metoda komendy polega na szybkim wydawaniu polecenia swojej podświadomości. Nie będę omawiać szczegółów – żeby się z nią zapoznać obejrzyj załączony niżej film.

Czego nauczył mnie ten film?

Film Klaudii uświadomił mi, że gdy się coś komuś tłumaczy, to trzeba to maksymalnie uprościć. Ja rozpisuję się o mechanizmie Prawa Przyciągania, próbuję wyjaśnić w oparciu u mechanikę kwantową, opisać na podstawie własnego doświadczenia… A ona ujęła to wszystko w pięciu krokach 🙂 Genialne.

Metoda Komendy pokazuje, jak łatwe jest stosowanie Prawa Przyciągania.

metoda komendy

Właśnie to staram się Wam od dawna wyjaśnić. Nie musisz wizualizować, afirmować i bez przerwy myśleć o pragnieniu. Może tzw. wychwalana przez wszystkich Nevilizacja (emocjonalna wizualizacja efektu końcowego) to i dobra metoda. Ale w moim odczuciu niepotrzebna i mało tego…często utrudniająca realizację pragnienia. Jeśli Tobie różne techniki Prawa Przyciągania pomagają to śmiało, stosuj je. Koniecznie zadaj sobie pytanie: „Czy to rzeczywiście zawsze działa?”. Czy nie jesteś sfrustrowany, bo stosowanie Prawa Przyciągania Ci nie wychodzi? Każdy jest inny. Może w oparciu o wizualizacje udaje Ci się przyciągać, wszystko, czego pragniesz. Ja jednak pisze o swoim doświadczeniu. A u mnie jest tak, że wystarczy, iż pomyślę o pragnieniu przez chwilę, a ono niedługo się realizuje.

Co znaczy przez chwilę? A no to, że wystarczy kilka sekund całkowitej pewności. Często wtedy zamykam oczy. Kieruję uwagę do wewnątrz. Wypowiadam w myślach intencję. To jest właśnie ta komenda, o której mówi Klaudia. Najważniejsze w tym (moim zdaniem) jest to, aby mieć pewność, że wystarczy jedno polecenie, jedna sprecyzowana myśl, aby nasza podświadomość nastawiła się na realizację celu. Chwila pewności. Może to być sekunda. Jednak musi towarzyszyć jej mocne przekonanie: „Z chwilą, w której o tym myślę, Wszechświat już realizuje moją prośbę”. I odpuszczasz. Puszczasz tę myśl, dajesz jej odejść. Ufasz, że Wszechświat już dąży do realizacji Twojego pragnienia. Później słuchasz intuicji. Znajdujesz się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Podejmujesz działanie, które pozwoli Ci zrealizować cel. Ale w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Bez oporu, przeszkód i zmagań.

A co jeśli przyjdą negatywne myśli?

Jeśli Twoje myśli wracają do pragnienia, to zrób dokładnie to samo, co w chwili wypowiadania intencji. Zamykasz oczy, skupiasz uwagę w środku. Myślisz: „Moje pragnienie już się realizuje. Wiem o tym.” I puszczasz. Uśmiechasz się do siebie. Starasz się podwyższyć swoje wibracje, ponieważ w ten sposób wszystkie pragnienia przychodzą do nas szybciej.

Jak to zrobić, żeby niepożądane myśli (negatywne lub pełne oporu i niecierpliwości) odpływały? Medytować. To jedyna droga. Z czasem to stanie się dla Ciebie naturalne. O medytacji pisałam między innymi w tym wpisie.

Informacja, która dajesz umysłowi.

 1. Skupienie na wnętrzu.
 2. Intencja.
 3. Pewność.
 4. Odpuszczenie.
 5. Słuchanie intuicji i działanie.
 6. Podtrzymywanie wysokich wibracji.

To nie są kolejne kroki. Tak naprawdę to wszystko musi zadziać się jednocześnie (oczywiście poza konkretnym działaniem i słuchaniem intuicji w tym czasie). I może to być ułamek sekundy. Prosta komenda dawana Twojemu umysłowi, że wybierasz swój wariant rzeczywistości. Umysł nie jest w tym kontekście tylko Twoim mózgiem. To zbiorowa świadomość. Umysł to raczej coś jak odbiornik wifi.

Metoda komendy to dla Ciebie nic nowego.

mechanizm prawa przyciagania

Ja wiem, że pisałam o tym wszystkim już milion razy. Niżej polinkuję wpisy, które mogą zainteresować osoby nowe na blogu. Jednak ten wpis ma uświadomić Ci coś, czego być może ja nie wyartykułowałam dość wyraźnie. MECHANIZM PRAWA PRZYCIĄGANIA, O KTÓRYM WSZĘDZIE PISZĘ, TO TAK NAPRAWDĘ KILKA SEKUD TWOJEJ UWAGI. Im krócej myślisz o pragnieniu tym lepiej. Możesz stosować ten mechanizm nawet codziennie. Ale za każdym razie nie poświęcaj mu zbyt dużo przestrzeni w swoim umyśle. Może być często (choć nie musi), ale krótko. To mają być pewne komendy, 100% pewności, że będzie dokładnie tak jak chcesz. Pewność -> odpuszczenie; pewność -> odpuszczenie. Pyk -> pyk; myk -> myk. Mam to, czego chcę, prościzna i kropka, nie myślę o tym. Szybkie pragnienie, szybka intencja, szybka akcja. Rozumiesz?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to proszę pytaj w komentarzu. Śmiało, na pewno odpowiem ja lub inne osoby, które są już doświadczone w stosowaniu Prawa Przyciągania.

Pozdrawiam cieplutko, Ula

16 komentarzy

 • Magdalena

  Dla kogoś kto bardzo chce, ale nie potrafi uporać się z negatywnymi myślami, emocjami warto, aby spróbował przez jakiś czas ćwiczenia oddechowe. One też są medytacją 🙂

  Medytacja samemu ze sobą w ciszy może być nie do wytrzymania dla kogoś takiego i to będzie tworzyć lawinę dodatkowego samobiczowania. Tak było u mnie 🙂

  Przykładów ćwiczeń oddechowych jest mnóstwo na youtubie. Można sobie zobaczyć i potem w ciszy robić je samemu albo znaleźć na youtubie i robić to ćwiczenie razem z tą osobą. Energia tej osoby, która przypadnie nam do gustu również podziała na nas dobrze 🙂

  kilka przykładów:
  https://www.youtube.com/watch?v=VJN7EzcHw24&list=PLY5EFmwdDtOQ4W7LbL1wrj8mmyCstGl3-&index=1
  https://www.youtube.com/watch?v=2eLeWS9XoVY&list=PLY5EFmwdDtOQ4W7LbL1wrj8mmyCstGl3-&index=3
  https://www.youtube.com/watch?v=c8CcA0zAyjA

  Dziękuję za wpis Ula !

  • Urszula Falkowska

   Szykuję nowy wpis o medytacji, ale nie wiem, kiedy się pojawi. O tym, że medytacja, tak naprawdę jest banalnie prosta i w jaki sposób nie nakładać na siebie tej presji: „muszę osiągnąć jakiś stan umysłu”. O tym jak zacząć i sprawić, aby to myło na maksa przyjemne. I żeby każdemu wychodziło. Bo medytacja nie może nie wyjść. Zawsze jest ok. Jednak muszę opisać to wszystko w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Uświadomił mi to Rinpocze, o którym ostatnio pisałam 🙂

  • Michał

   Medytacja działa cuda, zgadzam się w pełni 🙂 Ja po długiej przerwie wróciłem do medytacji, trzy tygodnie temu zacząłem od dwudziestu minut, i tak zwiększam o dziesięc minut tygodniowo 🙂 Już czuję różnicę, motywacja do działania też wróciła 🙂

   Magdaleno, jeśli chodzi o ćwiczenia oddechowe, ja zacząłem korzystać z aplikacji „prana breath”, przyjemna, czytelna i darmowa. Po tak długiej przerwie bez medytacji, ciężko miałem wysiedzieć w ciszy. Na półce również spoczywa książka dr Raph Skuban – „Pranajama. Uzdrawiająca moc oddechu”. Czeka na swoją kolej 🙂 Oddech to życie

    • Natalia

     Witam, chciałam najpierw wspomnieć, że wydarzyło się coś niesamowitego w moim ciele podczas tego krótkiego ćwiczenia, dodam, że medytuje i poszerzam swoją świadomość, więc sam temat prawa przyciągania jest mi bardzo znany. Rozluźniłam się, oddechy stały się głębsze i poczulam ogromny głód i pragnienie nowych doświadczeń. Jestem w niemałym szoku, bo pracuję również z wizualizacjami w ustawieniach systemowych i owszem, efekty są również bardzo odczuwalne, ale nie spodziewałam się tak intensywnego efektupo tak krótkim ćwiczeniu. Mam pytanie odnośnie komendy, czy wykonuje się jedną intencje dziennie przez np tydzień czasu, żeby się utrwaliła, czy codziennie wprowadza się inną intencję, bardzo ciekawi mnie dokładność wykonywania tego ćwiczenia, bo czuję, że ma to ogromną moc! Dziękuję z góry za wszelkie porady 🙂

     • Urszula Falkowska

      Wykonuje się to intuicyjnie, tak jak czujesz. Ale pamiętaj, że raz wystarczy. Tak samo zadziała, gdy zrobisz to raz i gdy powtórzysz to milion razy – a nawet w tym drugim przypadku może nie zadziałać, jeśli wykonując tę metodę czujesz opór, oczekiwanie, niecierpliwość i poczucie „braku” tego czegoś.

 • M.

  Dzień dobry.

  Jestem nowy w temacie. Kupiłem pani książkę i przeczytałem w jeden wieczór 🙂
  Bardzo za nią dziękuję, bo wiele rzeczy nie było gdzie indziej wyjaśnionych, tylko właśnie w niej.

  Ale piszę z pytaniem, mam osiągnąć jakiś cel, i same myślenie nic nie da, tylko trzeba w jakiś sposób działać. Na pewnym forum związanym z tematem było napisane, że „nie trzeba działać na siłę”, tylko pod wpływem „inspiracji”. Nie wiem, może Pani na jakimś przykładzie to przedstawi? Czy tej inspiracji doznaje się w czasie medytacji czy w ciągu dnia też?

  • Urszula Falkowska

   Dzień dobry! Inspiracji można doznać w każdej chwili. Ważne, aby jej nie oczekiwać. Po prostu zaufać, że przyjdzie do nas w odpowiedniej chwili. Znajdziemy się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i z odpowiednimi ludźmi. Albo w głowie pojawi się nagle jakiś świetny pomysł. Poprowadzi nas intuicja.
   Przykład z mojego życia z wczoraj: Wyraziłam intencję, aby mieć przychód pasywny, aby móc zamieszkać na Maderze za jakiś czas. Nie zastanawiałam się, jak to zrobić, nie analizowałam. Pomysł przyszedł do mnie sam, wczoraj wieczorem. po prostu pojawił się w mojej głowie. „Zrób kurs internetowy, warsztaty online”. Pomysł świetny. Ale na jaki temat? – zapytałam podświadomości. Później zaczęłam pisać konspekt. Po prostu siadłam do pisania. Coś tam o podwyższeniu wibracji, Prawie Przyciągania i nagle przyszło „flow”. Słowa pisały się same – nawet nie wiem kiedy, ale nagle zaczęłam rozpisywać się o intuicji. Później spojrzałam na ten konspekt i mówię do siebie: „Czyli to muszą być warsztaty na temat słuchania głosu intuicji”. Poczułam radość, że to świetny pomysł. Od razu wiedziałam, co pisać i co będzie zawierał kurs. A tutaj komentarz od Ciebie, który potwierdza, że to dobra droga 🙂 Znak od Wszechświata, że mnie prowadzi.
   Czy to dobry przykład? 🙂

 • Vri.xc

  Oglądałam filmik tej pani wczoraj i jestem serio zachwycona😁. Były tam przykłady różnych osób jak metoda zadziałała u nich i najfajniejsze jest to, że efekty były w bardzo szybkim czasie. Tu jest krok po kroku co robić: (skopiowałam to od tej pani z FB).

  Komenda 5 oddechów zadziała najlepiej gdy zastosujesz następujące reguły:
  1) Otworzysz umysł i nie starasz się analizować,
  2) Poddajesz się mocy swojej własnej świadomości
  3) Przed wykonaniem komendy pomyślisz o swojej intencji, w trakcie 4 wdechu, gdy masz przywołać sugestie, może to być jedno słowo kluczowe
  4) Po wykonaniu ćwiczenia, przekierowujesz uwagę na coś innego, pozwalasz umysłowi zająć się czymś innym a najlepiej gdy skupisz się na chwili obecnej lub wewnętrznym spokoju
  5) Otwierasz się na wszystko, co przychodzi.

  Jednak nie rozumiem 1, 2 i trochę 5 punktu. Moglaby mi Pani wytłumaczyć tak na chłopski rozum o co chodzi w tych punktach, co trzeba robić, byłabym bardzo wdzięczna 🙂

  I jeszcze jedno, ja wypowiedziałam już wczoraj swoją intencję, ale denerwuje mnie jedna rzecz bo co jakiś czas analizuje czy już jest w drodze itp. Czy dobrym sposobem byłoby nawet zapomnieć o tej intencji tak, aby nie kontrolować? W filmiku był przykład takiej pani, że poprosiła o szybszą przmiane materii, intencja się zrealizowała, ale ona w.ogóle zapomniała o tym, że taką prośbę wysłała do wszechświata. Nie wiem czy słyszała kiedyś pani o ćwiczeniu z niebieskim piórkiem/ motylkiem. Należy wyobrazić sobie jak 🦋 lub pióro dokładnie wygląda, a następnie puścić myśl do wszechświata z nadzieją, że ona na pewno się jakoś zrealizuje oraz ZAPOMNIEĆ!!! (Ja już te ćwiczenie wykonywałam wiele razy i zawsze sie sprawdzało). W takim razie ponawiam pytanie czy zapomnienie w metodzie komendy będzie dobre jeżeli komuś to pomaga? (Tak jak mi). A bardziej mi chodzi o to czy zapomnienie nie wyklucza manifestacji marzenia?

  • Aga

   Podbijam te pytania i też proszę o rozwinięcie tych podpunktów. Rozumiem, że wszystko w pp jest subtelne i indywidualne, ale każda wskazówka pomocna;)

   • Urszula Falkowska

    Kochani! O wszystkim, o co pytacie pisałam już jakieś 7863235656 na blogu oraz w mojej książce 🙂 ❤❤❤
    Poczytajcie sobie w wolnej chwili, tego jest napawdę dużo, o odpuszczeniu i intuicji piszę bez przerwy, również na moim funpagu na Facebooku. Jednak aby zachecić Was do dalszego czytania i pogłębiania wiedzy w tym zakresie odpowiem Wam też po krótce tutaj 🙂
    1) Otwórz umysł i staraj się nie analizować.
    Jednym z najważniejszych elementów Prawa Przyciągania jest odpuszczenie. Poczytajcie o tym w tym wpisie:
    https://www.bodymindmassage.pl/index.php/2020/09/20/odpuszczenie-czyli-miej-wyjebane-a-bedzie-ci-dane/,
    oraz w tym:
    https://www.bodymindmassage.pl/index.php/2019/10/21/prawo-przyciagania-jak-przyciagnac-do-siebie-wszystko-czego-pragniemy-mechanizm-krok-po-kroku/
    Chodzi o to, aby ciągle nie myśleć o pragnieniu, nie analizować, nie zastanawiać się kiedy, skąd i w jaki sposób przyjdzie do nas realizacja pragnienia. Mamy odpuścić myślenie, presję, opór, ciśnienie, niecierpliwosć. Poczuć, że to czego pragniemy, już jest nasze (Wszechświat realizuje nasze pragnienie z chwilą, w której o to prosimy). Poczuć zaufanie, sposój, ulgę, wdzieczność. W tym punkcie chodzi o to, żeby właśnie odpuścić, bez ciśnienia, oporu i analizowania. Ze spokojnym umysłem i pewnością, ze to po prostu działa.
    2) Poddajesz się mocy swojej własnej świadomości 5) Otwierasz się na wszystko, co przychodzi.
    Te punkty to również podreślenie, że musismy odpuscić, zaufać, oddać wszystko „Sile Wyższej”. My już wyraziliśmy intencję (poprzez tę komendę). I mamy 100% pewność (szczerą!!!), że to czego pragniemy już do nas idzie i przyjdzie w odpowednim dla nas czasie i miejscu. I wiecej mysleć o tym nie trzeba. Trzeba po prostu zaufać, że będzie tak, jak tego chcemy. Nie oznacza to, ze mamy odpuscić działanie. Mamy odpuscić myślenie i analizowanie. Ale w odpowiednim momencie intuicja podpowie nam, co trzeba zrobić. Znajdziemy sie w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu, z odpowiednimi ludźmi i w sprzyjających okolicznościach. Wewnętrznie poczujemy, że musimy coś zrobić, pójść, zmienić. I będzie towarzyszyc temu przeczucie, że dobrze robimy. To jest właśnie intuicja. Niedługo powstanie na mojej stronie kurs „Jak usłyszeć głos intuicji”.
    Napewno za chwilę zapytacie, ale jak odpuścić? „Skoro bardzo czegos chcę, to trudno jest mi przestać o tym myśleć”. Jest jedna odpowiedź na to pytanie – medytacja. Medytacja to tak naprawdę synonim słowa odpuszczenie. Dzieki niej potrafimy przyglądać sie swoim myslom z dystansu, to my rządzimy swoim umysłem, a nie on nami. Aby nauczyć się stosowac Prawo Przyciągania (świadomie, powtarzalnie, zawsze i wszędzie) medytacja jest moim zdaniem asolutnie konieczna. Pozdrawiam cieplutko, Ula

   • Joanna

    Witam
    Jestem bardzo ciekawa czy komenda działa na innych ludzi.Urazilam kogoś straciłam przyjaciela.
    Nie chce ze mną rozmawiać.Unika mnie.
    Czy jak bym zastosowała komendę ? ciekawa jestem czy by pomogło.Bardzo mi zależy.
    Jestem ciekawa jak by miała brzmieć komenda, przebaczenie?
    Czy aby wszystko było jak parę miesięcy temu?
    Pozdrawiam serdecznie

 • Michał

  Witam, jestem ciekaw czy znasz coś takiego jak rzekome spotkanie w Alpach, gdzie miliarder uczył używać prawa przyciagani, tak jak uczą się tego podobno elity świata i zgromadzenia takie jak „brothergood”, „masoni” itd.. Którzy podobno trzymają ta wiedzę tylko dla siebie. Jeśli możesz, powiec co o tym uważasz, pozdrawiam 🙂

  • Urszula Falkowska

   Witam, nigdy o tym nie słyszałam. Od teorii spiskowych staram się trzymać z daleka, ponieważ bardzo obniżają wibracje. ozdrawiam ciepło!

 • Joanna

  A ja jestem ciekawa czy komenda działa na innych ludzi.Bardzo kogoś zawiodłam i chyba nie da się naprawić.Czy jak zrobię komendę czy się uda?
  Jak powinna brzmieć komenda przebaczenie?
  Aby wszystko było jak parę miesięcy temu?
  Pozdrawiam serdecznie

 • Joanna

  Witam
  Jestem bardzo ciekawa czy komenda działa na innych ludzi.Urazilam kogoś straciłam przyjaciela.
  Nie chce ze mną rozmawiać.Unika mnie.
  Czy jak bym zastosowała komendę ? ciekawa jestem czy by pomogło.Bardzo mi zależy.
  Jestem ciekawa jak by miała brzmieć komenda, przebaczenie?
  Czy aby wszystko było jak parę miesięcy temu?
  Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.